هیپنوتیزم , تله پاتی , تله کینزی , سایکوکینزی , ریکی , چاکرا , پروازجسم , برونفکنی , هومیوپاتی , علوم غریبه و ....

با سلام خدمت تمامی علاقمندان به علوم متافیزیک,اینجانب نهایت تلاش خود را بکار بستم تا حد امکان مطالب ساده و مفید واقع شوند و تمامی مطالب نوشته خود بنده است و هر کس خواست کپی بردارد با ذکر منبع بلامانع است و ضمنا این مطالب فقط جهت آگاهی میباشد

منظور از مدیوم چیست؟ ( علی موسائی مرند )
نویسنده : علی موسائی - ساعت ۱٠:٤٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٢/۱٦
 

منظور از مدیوم چیست؟

 

به ساده ترین کلام مدیوم یا سوژه موجود یا فردیست که نقش رابط ارواح را ایفا میکندتا آنان بتوانند با انسان رابطه برقرار کنند. بدون وجود مدیوم هیچ پیوندی محسوس، ذهنی، خیالی، بدنی و غیره امکان پذیر نمیباشد.

مطلب کاملا واضح است در میدان بسیار گسترده مربوط به احضار روح هرگز تایید وجود مدیوم انکار و تکذیب نشده است.

مدیوم همیشه از نقش خود آگاهی نداردو چه بسا خودش در جمع کسانیست که در جلسه احضار ارواح حضور دارندو کمترین اطلاعی در این زمینه ندارد.

ایوون کاستلان در کتاب اسپریتیسم ترجمه آقای دکتر محمد حسین سروری اشاراتی واضح و روشن در تایید این مطلب ارائه میکند و بطور مثال در سال 1860 که دوران آغازین و شروع شکوفایی علم اسپریتیسم (احضار روح) است، خانه ای در پاریس و در کوچه دنوایه des Noyers)) محل نمایش اختلالات و بی نظمی هایی بود مثل، بهم ریختن وسایل خانه ظروف غذاخوری، مبلها و صندلیها، پخش و پلا شدن وسایل و پرتاب سنگهایی که پنجره ها را میشکست و دیگر کارهای زیان آور.

مابقی را در ادامه مطلب بخوانید


 
ادامه مطلب...
comment نظرات ()
 
رد قرآنی و فلسفی نظریه تناسخ و فرو ریختن پایه های فالون دافا
نویسنده : علی موسائی - ساعت ٩:٢٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٢/۱۱
 

 )نوشته شده توسط علی موسائی مرند)

با توجه به اینکه یکی از پایه های اساس فالون دافا مسئله تناسخ روح است و این نظریه به قدری در سراسر کتابها و سخنرانی های لی هنگجی تکرار شده است که نیاز به آوردن همه آنها در این مقاله نمی باشد و قطعا همه خوانندگان و تمرین کنندگان فالون دافا با این موضوع هم عقیده و موافق هستند لذا در این مقاله در نظر دارم با توجه به دلایل عقلی و دلایل نقلی (حدیث و قرآن ) بطلان نظریه تناسخ و در نتیجه بطلان فالون دافا را بیان نمایم.

 

تناسخ اعتقادی بدون ریشه

 

تناسخ از ریشه نسخ است و به معنی کوچ کردن ارواح، از یک بدن به بدن دیگر می باشد. فرانسوی ها به آن metampsycose میگویند.metam به معنی تغییر و انتقال وpsycose به معنی جسم.

مابقی مطلب را در ادامه مطلب بخوانید.

 


 
ادامه مطلب...
comment نظرات ()
 
انتخاب سوژه های هیپنوتیزم (علی موسائی مرند )
نویسنده : علی موسائی - ساعت ۸:٠٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٢/٦
 

آسانترین روش هیپنوتیزم کردن:

به نظر من در بسیاری از مسابقات(اعم از ورزشی و غیر ورزشی ) اگر یکی از شرکت کنندگان برای خود چنین استنباط کند که کسی او را هیپنوتیزم کرده است تا در مسابقه پیروز شود، وی در آن مسابقه برنده خواهد شد.
برای قرار گرفتن در شرایط هیپنوتیزمی هم من به همین روش سوژه را آماده می کنم.
ابتدا به آرامی و با دقت مطالبی را که باید قبل از شروع به هیپنوتیزم کردن به سوژه گفته شود، بیان می کنم تا اشتیاق و تمایل برای هیپنوتیزم شدن جایگزین تمام ترسها و تصورات نادرستی شود که در مورد هیپنوتیزم در ذهن او وجود دارد . سپس به سوژ
ه می گویم که : « من هرگز خود سرانه و بدون اجازه برای هیپنوتیزم کردن فردی اقدام نمی کنم ، مگر آنکه قبلا مطمئن شده باشم که آن فرد یک سوژه هیپنوتیزمی خوب و مناسب می باشد. بنابراین من قصد برخی از آزمونهاو تستها را دارم که بدانم به چه میزان قدرت و قابلیت هیپنوتیزم پذیری در تو وجود دارد . از آنجا که تو فرد باهوشی هستی ، به سادگی می توانی به این تستها جواب دهی .»

مابقی را در ادامه مطلب بخوانید


 
ادامه مطلب...
comment نظرات ()