هیپنوتیزم , تله پاتی , تله کینزی , سایکوکینزی , ریکی , چاکرا , پروازجسم , برونفکنی , هومیوپاتی , علوم غریبه و ....

با سلام خدمت تمامی علاقمندان به علوم متافیزیک,اینجانب نهایت تلاش خود را بکار بستم تا حد امکان مطالب ساده و مفید واقع شوند و تمامی مطالب نوشته خود بنده است و هر کس خواست کپی بردارد با ذکر منبع بلامانع است و ضمنا این مطالب فقط جهت آگاهی میباشد

علوم غریبه چیست ؟ (علی موسائی مرند)
نویسنده : علی موسائی - ساعت ۱۱:۳٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۳/٢۱
 
علوم غریبه

علوم غریبه همانطور که از اسمش مشخص می باشد با مضمون غریب، ناآشنا، پنهان و دور از دسترس بنا گردیده است. از پیدایش آدم تا به امروز خیلی از انسان ها در پی این علوم کاوش و تحقیق نمودند و بزرگان بی شماری در این باب کتاب های زیادی برشته تحریر درآوردند و همیشه بصورت مخفی و سراسر ابهام و در رمز و راز سخن گفتهاند.

در میان ملل گوناگون و در مذاهب مختلف و اقوام متحد از شرق دور تا غرب دور از شمال تا جنوب در باب این علوم سخن گفته شده است، حتی در مذاهب توحیدی نیز حکما و فلاسفه و علما و عرفا در این باب سخن در خفی و فوق العاده مرموز و در رمز و راز به بیان مطالب پرداختند چرا که همیشه از نااهلش ترسیدهاند.

چه بسیار کسانی که از پیش خود و بدست خود کتابهایشان را سوزاندند!و چه بسیار کسانیکه کتابهای خود را به آب شستند و چه بسیار کسانیکه به دفن همه کتابهایشان وصیت کرده بودند.

بقیه را در ادامه مطلب بخوانید


 
ادامه مطلب...
comment نظرات ()
 
به راحتی خود هیپنوتیزم کنید (علی موسائی مرند)
نویسنده : علی موسائی - ساعت ٩:٥٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۳/۱٠
 

هیپنوتیزم و آموزش خود هیپنوتیزم

آموزش خودهیپنوتیزم
لطفا ابتدا مقدمات کار را فراهم آورید :

 -1 بهتر است هنگام خود هیپنوتیزم تنها باشید و دور از سروصداهای مزاحم  تا زمانی که در اینکار خبره شوید .

 -2  تلفن را قطع کنید ، در اطاقی که تلویزیون روشن است تمرین را انجام ندهید  این در شروع کار صادق میباشد شما در آینده قادر خواهید بود در شرایط پر سروصدا نیز اقدام به خودهیپنوتیزم نمایید.

 -3 لباس راحتی به تن داشته باشید ، اگر عینک دارید آن را بردارید . دوش گرفتن قبل از تمرین اثرات فوق العاده زیادی در دستیابی سریع تر و عمیق تر هیپنوتیزم خواهد داشت .

 -4 در وضعیت مناسب قرار بگیرید . این وضعیت میتواند خوابیده باشد ، به پشت بخوابید ، زیر سرتان راحت باشد نه زیاد بلند و نه زیاد کوتاه ، دستهایتان را میتوانید به آرامی در پهلویتان قرار دهید یا اینکه به آرامی روی شکمتان قرار دهید .طوری که انقباضی در بدنتان وجود نداشته باشد . اگر خواستید به صورت نشسته انجام دهید در وضعیتی باشید که بدنتان کاملا راحت باشد . روی یک مبل یا کاناپه میتوانید لم بدهید .


مابقی را در ادامه مطلب بخوانید


 
ادامه مطلب...
comment نظرات ()
 
هومیوپاتی 2
نویسنده : علی موسائی - ساعت ۱٠:٢۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۳/٧
 

 مختصری از طب هومیوپاتی

 

هومیوپاتی از کی شروع شد (تاریخ هومیوپاتی )

هومیوپاتی توسط دکتر ساموئل هانمان پزشک المانی (1843-1755) کشف و سیستم درمانی مبتنی بر آن به جهانیان ارائه شد. در طی 200 سال اخیر هومیوپاتی با اقبال هر چه بیشتر بیماران و توجه پزشکان به این طب روند صعودی خود را طی نموده بخصوص در 20 سال اخیر که مورد توجه شایانی قرار گرفته است

 

هومیوپاتی چیست؟
طب هومیوپاتی روش درمانی خاصی است که در آن با تحریک دقیق سیستم ایمنی و حیاتی بیمار توسط داروهای خاص هومیوپاتی بیماران را می توان به شفا رساند. بر اساس اصول اولیه هومیوپاتی هر ماده ای ( یا عاملی) که بتواند در بدن سالم ایجاد یک سری علائم بیماری کند می تواند در صورت تجویز به فردی بیمار با همان علائم بیماری وی را درمان نماید به شرط آنکه علائم موجود در بیمار و علائمی که آن ماده دارویی می تواند ایجاد کند تا حد ممکن مشابه باشند. به عبارت دیگر در این طب از داروهایی برای درمان استفاده می شود که بتوانند دقیقا علائم بیمار را پوشش دهند تا با تحریک مناسب سیستم ایمنی و حیاتی بیمار و در نتیجه هوشیار نمودن سیستم دفاعی بدن بیماری را درمان نمایند. این به معنای آن است که در هومیوپاتی تکیه بر درمان بیمار توسط قوای حیاتی و درمانی خود بیمار است .


مابقی را در ادامه مطلب بخوانید


 
ادامه مطلب...
comment نظرات ()
 
هومیوپاتی چیست؟
نویسنده : علی موسائی - ساعت ۱٠:۱٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۳/٧
 

 

هومیوپاتی (مشتق از دو کلمه یونانی hómoios (مشابه ) و páthos (رنج بردن) ) دانشی است که برای درمان بیماری‏ها به جای تمرکز بر یک بخش از بدن به بهبود کلی بیمار و بازگرداندن سلامت کامل به فرد می‏پردازد. از این رو درمان‏ها در این دانش شفابخش هستند و در راستای بهبود تمامی نشانه‏های جسمی و روحی بیمار انتخاب می‏شوند. پزشک هومیوپات علاوه بر گوش کردن به نشانه‏هایی از بیماری که خود بیمار بیان می‏کند برای یافتن نشانه‏هایی دیگر که به نظر فرد کم اهمیت می‏رسند نیز معایناتی انجام می‏دهد. علت این امر این است که بیماری نشانه‏ای از بروز اختلال و یا ناهماهنگی در بدن است. در هومیوپاتی عقیده بر این است که تصویر کلی وضعیت بیمار چگونگی ابتلای او را به بیماری توضیح می‏دهد. درمان‏های هومیوپاتی باید مناسب با نوع بیماری، شخصیت و طبیعت بیمار انتخاب شوند. از این رو ممکن است برای دو بیمار با یک بیماری مشابه،با توجه به طبع آن‏ها دو نوع درمان جداگانه تجویز شود. هم‏چنین هر یک از درمان‏های هومیوپاتی را می‏توان برای بهبود چندین بیماری در افراد مختلف به کار برد. دانش هومیوپاتی بر پایه عبارت” مشابه،مشابه را درمان می‏کند” بنا شده است. این فلسفه به سده پنجم پیش از میلاد مسیح باز می‏گردد و به وسیله بقراط بیان شده است. در سده نوزدهم این نظریه توجه پزشکی آلمانی به نام دکتر ساموئل هلنمان را به خود جلب کرد. وی بر این عقیده بود که علم پزشکی در آن زمان بسیار خشن است و به جای درمان بیماری‏ها،بهبود بیمار را به تأخیر می‏اندازد. هانمان مشاهده کرد که داروی تهیه شده از عصاره گنه گنه همان‏طور که مالاریا را درمان می‏کند در صورت مصرف مقداری اندک از ان سبب بروز نشانه‏های همان بیماری در یک فرد سالم می‏شود. در تحقیقات بعدی وی متوجه شد که بروز این نشانه‏ها ناشی از مقاومت بدن در برابر بیماری بوده است. از این رو تجویز حجمی اندک از ماده‏ای که در فرد سالم سبب بروز نشانه‏های یک بیماری می‏شود،می‏تواند بدن بیمار را برای مقابله با همان نشانه‏ها تحریک کند. هانمان تحقیقاتی بسیار به نام “اثبات‏ها” انجام داد. در این تحقیقات او حجمی اندک از یک ماده را به افراد سالم می‏داد و نشانه‏های بروز کننده ناشی از این عمل را یادداشت می‏کرد. سرانجام این مواد به صورت بسیار رقیق شده و با توجه به نشانه‏های مشابه به بیماران تجویز شدند و نتایجی امیدوار کننده به دست آمدند.

 مابقی را در ادامه مطلب بخوانید


 
ادامه مطلب...
comment نظرات ()