هیپنوتیزم , تله پاتی , تله کینزی , سایکوکینزی , ریکی , چاکرا , پروازجسم , برونفکنی , هومیوپاتی , علوم غریبه و ....

با سلام خدمت تمامی علاقمندان به علوم متافیزیک,اینجانب نهایت تلاش خود را بکار بستم تا حد امکان مطالب ساده و مفید واقع شوند و تمامی مطالب نوشته خود بنده است و هر کس خواست کپی بردارد با ذکر منبع بلامانع است و ضمنا این مطالب فقط جهت آگاهی میباشد

قواعد حرکت دادن اجسام با نیروی چشم (تله کینزی) (علی موسائی مرند)
نویسنده : علی موسائی - ساعت ۱٠:٤۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٤/۳۱
 

قواعد حرکت دادن اجسام با نیروی چشم

۱-همه می توانند«هر شخص زنده ای که مغز داردمیتواند» فقط باید آن را بکار برد

-۲حد و مرز این نیرو بی حساب است

-۳باور کردن این توانایی

-۴روزی نیم ساعت تمرین و هدف وقت و حوصله

-۵روی یک روش حداقل یک هفته تمرکز کنید

این نکته نظرات نویسنده علی موسائی میباشد و هر گونه کپی برداری فقط با ذکر منبع بلامانع میباشد

-۶بجای جدی گرفتن آن ،به آن به چشم یک بازی نگاه کنید 

-۷حتی یک درصد شک و تردید در توانایی خودتان برای انجام به خودتان راه ندهید

-۸هر گونه مانع کوچک یا بزرگی را در هم بشکنید

-۹سعی نکنید این کار را موشکافی کنید فقط آن را به عنوان یک اصل بپذیرید

-۱۰منطق را رها کنید

-۱۱خلوص قلب داشته باشید

-۱۲هدف شما از حرکت دادن اجسام پست و کوچک نباشد

-۱۳مدیتیشن لازم است و ذهن را آماده می کند

مابقی را در ادامه مطلب بخوانید


 
ادامه مطلب...
comment نظرات ()
 
جادو علم است یا نه؟ (علی موسائی مرند)
نویسنده : علی موسائی - ساعت ۱٢:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/٢٩
 

کلام را با طرح چند سؤال آغاز می کنم.آیا  علم سرچشمه ی خود را از جادوگری گرفته است؟آیا جادوگری علم است؟آیا جادوگری حقیقت دارد یا از یک ذهن خرافه پرست سرچشمه می گیرد؟آیا دانشمندان جادوگرند یا به طور کلی چه تفاوتی میان این دو دسته وجود دارد؟
پاسخ به تمامی سؤالات فوق نیاز به درک مفاهیم علم و جادو، دانشمند و جادوگر دارد.در ابتدااینجانب علی موسائی  تصمیم دارم به بیان تعریف جادوگری بپردازم و اینکه آیا جادوگری ، علم است ؟ سپس پیشینه ی تاریخی آن وجایگاه آن در ادیان و ملل گوناگون و چگونگی ارتباط آن با علم. همچنین معتقدات عوام در این باره.
جادو: از زمانیکه بشر به قدرت خود پی برد و توانست به آنها اشراف پیدا کند و خود رانیازمند به امداد های غیبیی یا نیازمند به دانش نسبت به آینده یافت،جادو کشف شد.جادو چیزی جز بهره ی انسان از نیرو های درونی نیست و تنها کافی است روی موضوع خاصی تمرکز نموده تا مشاهده کنید که آن کار به خوبی انجام می شود.

جادو چیزی است که در اذهان نمی گنجد و خارج از قوه ی درک عموم مردم است. مثل پیشگویی و یا بلند کردن اجسام از روی زمین با نیروهای ماورایی، طبق تعریف ارائه شده حال شاید بتوان به مردم زمان کپرنیک و همچنین گالیله حق داد که بیان چرخش زمین به دور خورشید و گرد بودن زمین را یک جادو و و کفر و آنان را جادوگر پندارند، چرا که این مفاهیم در ذهن مردم آن عصر نمی گنجید.
یا حتی نوسترداموس پیشگوی شهیر نیز از آنجا که به علم اختر شناسی و مسائل نجومی اشراف داشت سالها پیش از گالیله و کپرنیک ،چرخش زمین به دور خورشید و مسئله ی گرد بودن زمین را پیشگویی کرده بود،اما با این کار تنها جان خود و خانواده اش را به خطر انداخته بود.
در بسیاری
اززبانها جادوگری را به متافیزیک نسبت می دهند و این دو را یکی می دانند و یا اینکه اینگونه اعمال را دارای خاصیت متا فیزیکی می دانند.

پاسخ به این سؤال که آیا جادوگری،علم است؟دارای پاسخی مثبت است زیرا به هر شکل و به هر اندازه ذاتی نیاز به تمرین و اکتساب تجارب دارد و عموما جادوگر می خواهدکه بخشی از قدرت طبیعت را به نمایش بگذارد.
درجای دیگر بیانی درباره ی جادوگری وجود دارد و آن ،این است که جادوگری حربه ای برای آزار رساندن به بشر تعریف شده است. جادوگرى در علم انسان شناسى به معنى وجود نیرویى تبهکار در سرشت بعضى افراد مى باشد که بدان وسیله مى توانند بنحوى اسرارآمیز به دیگران صدمه و آزار رسانند.

به طور کلی در اذهان هیچ تصویر زیبایی از جادوگری وجود ندارد و ترس از این افراد در بشر ریشه دوانیده،البته شاید این ترس در برخی موارد به جا باشد. این ترس به حدی بود که در قرون وسطی جادوگران را به جرم انحطاط وکفردر آتش می سوزانیدند.
البته اگر تعریف دوم از جادوگری یعنی جنبه ی آزار رسانیدن آن را در نظر بگیریم این ترس بدیهی است،ولی در مورد تعریف دوم ترس معنایی ندارد زیرا پیشگویی،هیپنوتیزم و یا بلند کردن اجسام سنگین توسط نیروی درونی نباید ترسناک باشد!

 


 
ادامه مطلب...
comment نظرات ()
 
هفت بدن و هفت چاکرا (علی موسائی مرند )
نویسنده : علی موسائی - ساعت ۱٠:٤۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٤/۱۳
 

 

  7 کالبد 7 چاکرا(نویسنده علی موسائی مرند)

 

انسان موجودی شگفت انگیز است. انسان تنها دارای یک بعد و یک بدن نیست پس تنها دارای حواس پنجگانه نیست. انسان دارای طبیعت درون و احساسات متعالی است.
وقتی چیزی را با قلب خود احساس می کنید این خارج از حواس پنجگانه است یا وقتی شما به موضوعی فکر می کنید از بعد فیزیکی استفاده نکرده اید.
با این مقدمه به شرح 7 کالبد انسانی و ارتباط 7 چاکرا با آن می پردازیم.
توجه در صورتی که تمریناتی جهت عبور از بدن های مختلف در جاهای مختلف دیدید این تمرینات بسیار پیشرفته هستند در صورت عدم رعایت نکات آنها عوارض جبران ناپذیری به وجود می آید. ما در اینجا فقط قصد معرفی کالبدها را داریم و نوشته ها حالت تمرین ندارد.(تمریناتی مثل عبور از بدن چهارم به پنجم در مدیتیشن با تکنیک نگاه رو به بالا به سمت چشم سوم)

 

بدن اول بدن فیزیکی
از بدن فیزیکی شروع می کنیم. آنگاه مراحل بعد برای شما بهتر روشن می شود.
وقتی که روی بدن فیزیکی کار میکنید نیم نگاهی هم به بدن دوم می اندازید.
این آگاهی فقط خارجی نیست. شما می توانید از درون نیز از بدنتان آگاه باشید.
شما می توانید به دستانتان آگاهی داشته باشید وقتی که به آنها نگاه می کنید. اما یک حس درونی نیز در اینجا وجود دارد. وقتی که شما چشمانتان را می بندید دستان شما دیده نخواهد شد اما هنوز یک حس بودن در آنجا (محل دست) وجود دارد.بنابراین آگاه نمی شویم از بدنمان وقتی که به آن نگاه می کنیم.این نکته نمی تواند شما را به درون سوق دهد. احساس درونی کاملا متفاوت است.

مابقی را در ادامه مطلب بخوانید


 
ادامه مطلب...
comment نظرات ()
 
مراحل یازده گانه هیپنوتیزم (علی موسائی مرند)
نویسنده : علی موسائی - ساعت ۸:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/۸
 

آموزش هیپنوتیزم (علی موسائی مرند)


خواهی که جهان در کف اقبال توباشد      خواهان کسی باش که خواهان توباشد

دوستان همانطور که میدانید خداوند در قران کریم میفرماید ادعونی استجب لکم یعنی مرا بخوانید تا اجابت کنم شما را و این امر میسر نیست مگر اینکه انسان خواهان او باشد و از مادیات دل بکند و از این تعلقات فانی چشم بپوشد.
تعلق و وابستگی
به جسم وعادت کردن به آن ، دلیل بسیاری از مشکلات روحی یا حتی از دست دادن لذتهای بی نهایتی است که خداوند امکان تجربه آن را به بشر داده است ...لذا اولین مرحله و گام در رسیدن به عالم آرامش و در واقع رسیدن به او ، رها شدن از جسم و قطع تعلقات است .
مقاله زیر آموزش ساده ترین نوع خود هیپنوتیزم به عنوان Relaxation ، مقدمه ای برای کنترل ذهن ، راز اصلی تمرکز قوا و حذف تنشهای غیر ضروری و زیانباربدن است .مراحل یازده گانه:

1- شروع خواب مصنوعی: مکانی ساکت و دنج پیدا کنید ، آرام روی صندلی راحتی بنشینید و یا در جایی نرم درازبکشید (گذاشتن موسیقی ای آرام یا صدای طبیعت می تواند کیفیت کار را بهتر کند). سپس چشمها را بسته و از 10 تا 1 به صورت معکوس بشمارید به طوریکه شماره ها یک در میان با دم و بازدم تنظیم شوند ، مثلا با شماره 10 ،نفسی عمیق بکشید و 15 ثانیه نگهداریدسپس با شماره 9 بیرون دهید و همینطور الی آخر. . . در ضمن تصور کنید لحظه به لحظه وبا هر شماره بدن شما سنگینتر می شود.

مابقی را در ادامه مطلب بخوانید


 
ادامه مطلب...
comment نظرات ()
 
آشنائی با مراحل درمانی ریکی (علی موسائی مرند)
نویسنده : علی موسائی - ساعت ۱٠:۳٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٤/٦
 

تاریخچه ریکی چیست؟

 خاستگاه و سرچشمه  ریکی هنوز کاملا مشخص نیست ولی اینگونه استنباط می شود که از تجارب درمانی  مربوط به راهبان قدیمی در تبت سرچشمه گرفته است. ریکی در سالهای اولیه قرن بیستم در ژاپن توسط استاد میکائو اسوئی - ادیب روحانی و مدرسی که علم شفا را درژاپن و تبت آموخته بود- معرفی شد.
  درمان ریکی به عنوان سبک اسویی نامیده شد و بسط و گسترش پیدا کرد و امروزه به وسیله جمع کثیری به عنوان پایه و اساس معالجات  انرژی در نظر گرفته شده است. سیستم اسویی در سال 1930 توسط خانم هاوایو تاکاتا( ژاپنی – آمریکایی) که استادی ریکی را از یکی ازشاگردان استاد اسویی به نام دکتر هایاشی دریافت کرده بود  به هاوایی برده شد.پس از تدریس ریکی برای چند سال او این شیوه دستیابی به تعادل را را در سال 1970 در قاره آمریکا گسترش داد.

مابقی را در ادامه مطلب بخوانید.


 
ادامه مطلب...
comment نظرات ()
 
ریکی چیست و سطوح آن چه میباشد؟
نویسنده : علی موسائی - ساعت ۱٠:٠٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٤/٦
 

دوستان در ابتدای بحث ریکی باید سطوح ریکی را شناخت و بعد شروع به یاد گیری این علم متعالی قدم گذاشت سطوحی که هر یک به نوبه خود دانستنش خالی از لطف نیست.

بعد به چگونگی درمان بوسیله ریکی خواهیم پرداخت.
 'Shoden' سطح اول یا شودن

ایجاد ارتباط انرژی در فرد توسط استاد و قابلیت ساطع نمودن انرژی حیات کائنات پیرامون جلسه همسویی اول. پیش از همسویی مرحله اول دوره ای برگذار می شود که باعث ایجاد آرامش و ارتقای امیدواری فرد شده وی را برای کسب این علم الهی آماده میسازد نام دارد یکی از تکنیک های ''Shake-up'' این دوره شیک-آپ که به واسطه آن پاکسازی 3کالبد از مجموع7کالبد شاگرد توسط استاد انجام می شود تا فرد به لحاظ روحی و جسمی آمادگی لازم جهت همسویی اول را بدست آورد. رهرو در سطح شودن توانایی خود درمانی را کسب نموده و مفاهیم کلی و تعاریف مرتبط را می آموزد.

مابقی را در ادامه مطلب بخوانید


 
ادامه مطلب...
comment نظرات ()
 
تله کینزی یا ( حرکت دادن اشیاء) (علی موسائی مرند)
نویسنده : علی موسائی - ساعت ۱٢:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/۳
 

استعداد تله کینزی خصیصه ای است که شخص را قادر می سازد تا از طریق آن بر اشیاء مختلف اثر گذاشته یا آنها را به حرکت در آورد برای استعداد یابی لازم است تمریناتی را انجام دهیم . بعد از تمرکز باید فکر واراده خود را متوجه شیئی کنیم رمز موفقیت در این تمرین تقویت اراده وشدت خواسته است .

تمرین اول
در اتاقی نیمه تاریک بنشینید و لیوانی را در مقابل خود به فاصله 40 تا50 سانتی متر قرار دهید سپس یک برگ کاغذ نازک با ابعاد10*10 یا 25*25 را روی لیوان قراردهید انگاه در حالی که در آرامش کامل قرار دارید تمام توجهتان را روی کاغذ متمرکز کنید و بشدت اراده کنید که کاغذ روی لیوان حرکت کرده روی زمین بیفتد . باید لیوان و کاغذ در مقابل باد یا نسیم قرار نگیرد یا بازدم شما وقوع پدیده را کمک ننماید . در صورت موفقیت در تمرین می توانید بجای کاغذ از مقوایی به همان اندازه استفاده نمایید.

مابقی را در ادامه مطلب بخوانید


 
ادامه مطلب...
comment نظرات ()