هیپنوتیزم , تله پاتی , تله کینزی , سایکوکینزی , ریکی , چاکرا , پروازجسم , برونفکنی , هومیوپاتی , علوم غریبه و ....

با سلام خدمت تمامی علاقمندان به علوم متافیزیک,اینجانب نهایت تلاش خود را بکار بستم تا حد امکان مطالب ساده و مفید واقع شوند و تمامی مطالب نوشته خود بنده است و هر کس خواست کپی بردارد با ذکر منبع بلامانع است و ضمنا این مطالب فقط جهت آگاهی میباشد

تله کینزی یا ( حرکت دادن اشیاء) (علی موسائی مرند)
نویسنده : علی موسائی - ساعت ۱٢:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/۳
 

استعداد تله کینزی خصیصه ای است که شخص را قادر می سازد تا از طریق آن بر اشیاء مختلف اثر گذاشته یا آنها را به حرکت در آورد برای استعداد یابی لازم است تمریناتی را انجام دهیم . بعد از تمرکز باید فکر واراده خود را متوجه شیئی کنیم رمز موفقیت در این تمرین تقویت اراده وشدت خواسته است .

تمرین اول
در اتاقی نیمه تاریک بنشینید و لیوانی را در مقابل خود به فاصله 40 تا50 سانتی متر قرار دهید سپس یک برگ کاغذ نازک با ابعاد10*10 یا 25*25 را روی لیوان قراردهید انگاه در حالی که در آرامش کامل قرار دارید تمام توجهتان را روی کاغذ متمرکز کنید و بشدت اراده کنید که کاغذ روی لیوان حرکت کرده روی زمین بیفتد . باید لیوان و کاغذ در مقابل باد یا نسیم قرار نگیرد یا بازدم شما وقوع پدیده را کمک ننماید . در صورت موفقیت در تمرین می توانید بجای کاغذ از مقوایی به همان اندازه استفاده نمایید.

مابقی را در ادامه مطلب بخوانید


تمرین دوم
یک یا چند عدد چوب کبریت را روی میز مقابل خود بریزید سپس در حالی که دستان خود را به فاصله 20 تا 40 سانتی متر بالا ی آن قرار دهید با حرکت دادن دستهای خود از همان فاصله چوب کبریتها را به حرکت در آورده روی زمین بریزید . باید توجه داشته باشید که موفقیت در این عمل بستگی به شدت تمرکز و اراده شما دارد نه جهد وکوشش ظاهری. هر گاه موفق به حرکت در آوردن چوب کبریت ها شدید آنوقت می توانید اشیاء سنگینتری مثل قوطی کبریت خودکار و.... در تمرینات استفاده کنید.

 

 

تمرین سوم
یک سوزن ته گرد یا یک سوزن معمولی را در مقابل خود به فاصله 40 تا 70 سانتیمتری قرار دهید آنگاه در حالی که در آرامش کامل قرار دارید فکر و نگاه خود را روی شیء مورد نظر تمرکز داده و با یک قصد و نیت درونی اراده می کنید که آن شیء مورد نظر خم میشود باید این احساس را در خود تقویت کنید که نیرویی از چشمان شما بطرف شیء ساطع می شود و عنقریب شیء مورد نظر خم خواهد شد

 

ملاحضات دیگر
در هیچ یک از تمرینات اصراری برای موفقیت نداشته باشید بلکه بعد از قرار گرفتن در شرایط تمرین حدوث پدیده را از طریق یک حس و تحریک درونی منتظر باشید.چون پدیده حرکت نیروی عصبی زیادی را به مصرف می رساند .

 این مطلب فقط جهت آشنایی دوستان بوده و مطلب کاملی را بزودی انشا الله ارائه خواهم کرد.

 


 
comment نظرات ()