هیپنوتیزم , تله پاتی , تله کینزی , سایکوکینزی , ریکی , چاکرا , پروازجسم , برونفکنی , هومیوپاتی , علوم غریبه و ....

با سلام خدمت تمامی علاقمندان به علوم متافیزیک,اینجانب نهایت تلاش خود را بکار بستم تا حد امکان مطالب ساده و مفید واقع شوند و تمامی مطالب نوشته خود بنده است و هر کس خواست کپی بردارد با ذکر منبع بلامانع است و ضمنا این مطالب فقط جهت آگاهی میباشد

آموزش باز کردن چاکراهای دست و احساس نیروی مغناطیس(علی موسائی مرند)
نویسنده : علی موسائی - ساعت ۱۱:۱٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٥/۱٢
 

آموزش باز کردن چاکراهای دست و احساس نیروی مغناطیس(علی موسائی مرند)

 

یک تمرین ساده برای احساس نیروی مغناطیس بین دو دست در مدت زمان کم.

روش این تمرین ابتکار خودم است.ومن نیز به صورت تصادفی با آن آشنا شدم.به صورتی که حتی تا مدتها نمی دانستم این نیرویی که بین دستانم وجود دارد چیست.
امیدوارم موفق شوید .
ابتدا قبل از هر کار به خدا توکل کنید چون منشا همه خوبیها و نیروها خدای بزرگ و بسیار مهربان است.
آموزش ایجاد نیروی مغناطیس در بین دو دست :
نکات که باید به آنها دقت کنید تا در مدت زمان حد اکثر یک ساعت یا بیشتر به این
نیروی مغناطیس در بین دستتان برسید:

1. ذهنتان را از هر گونه فکر منفی پاک کنید. 2. سعی نکنید در باره این نیرو فکر منفی بکنید (در برابر آن مقاومت از خود نشان ندهید)

 این تمرین بسیار مجرب و کار ساز است و با روشی ساده کم کم چاکراهای بین دو دست را باز میکند وکم کم انرژی این چاکراها را باز خواهید کرد واز احساس این انرژِی لذت خواهید برد. ابتدا متوجه خواهید شد که انگار یک کیسه آب یا یک چیز مثل آهنربای نامرئی بین دستتان است که از دور شدن دستها جلوگیری و از نزدیک شدن آنها نیز جلوگیری می کند و سعی میکند دو دست را در موقعیتی خاص نسبت به هم نگاه دارد.

مابقی را در ادامه مطلب بخوانید


شرح تمرین:
به صورت چهار زانوبنشینید . یا اگر نمیتوانید آن را به حالت خوابیده انجام دهید ولی در این حالت دقت کنید که حتما کف پاهایتان با زمین تماس داشته باشند.
برای تمرکز بیشتر توصیه می کنم چشمانتان را ببندید.
دودست را بر روی زانو گذاشته (به صورت باز و مقابل هم) وچند نفس عمیق بکشید.
ابتدا تمام حواستان را بر دست راست متمرکز کنید بعد بر روی انگشت کوچک دست راست تمرکز کنید سعی کنید نبض را در انگشت وبعد در نوک انگشت احساس کنید سعی کنید به صورت عمیق و کمی آرام نفس بکشید وقتی موفق به احساس نبض در نوک انگشتتان رسیدید به سراغ انگشت بعدی بروید و همین مراحل را برای آن تکرار کنید ودر انتها سعی کنید نبض را در هر دو انگشت احساس کنید.همین مراحل را برای انگشتان بعدی دست راست تکرار کنید تا نبض را در پنج انگشتتان احساس کنید بعد به سراغ کف دستتان بروید سعی کنید نبض را در کف دستتان نیز احساس کنید بعد نبض را هم زمان در تمام دست راست از مچ وبه طرف تمام انگشتان احساس کنید این مراحل را برای دست چپ نیز تکرار کنید تا وقتی که موفق شوید نبض را در هر دو دست احساس کنید.(این تمرین از طریق تمرکز گام به گام برروی دستانتان افکار روزمره که ذهنتان را مشغول می کند از ذهن بیرون می کند. )
حال موقع احساس آن نیروی مغناطیس است.صبور باشید و مطمئن باشید که موفق می شوید.
در حالی که نبض را در هردو دست احساس می کنید کم کم دو دست را به آرامی هر چه تمامتر به طرف هم نزدیک کنید تا به فاصله 40یا30یا20سانتی متری هم برسند ودر آن فاصله دو دست حداقل به مدت 20یا حداکثر 1دقیقه را نگاه دارید و سعی کنید نبض را در دو دست احساس کنید .بعد دو دست را کمی عقب جلو کنید و کمی به صورت دورانی می چرخانیم به صورتی که انگار یک توپ یا یک بادکنک کوچک پر از آب در دستتان باشد. در حین این کار حواستان را به احساساتتان متمر کز کنید .حتما متوجه یک نیرو ویک حس غیر مادی در بین دو دست خواهید شد که سعی در نگاه داشتن دستانتان در فاصله خاص میکند.لطفا ذوق زده نشوید و همچنان به تمرین ادامه دهید و سعی کنید تا این نیرو را بین دستانتان قوی کنید.
سعی کنید در اولین بار خود را زیاد خسته نکنید .این تمرین را در ساعت خاصی که آرامش بیشتری دارید انجام بدهید.

 از مزیتهای این نیرو که با تمرین و ممارست می توانید به آنها دست پیدا کنید عبارتند از(احساس گردش خون در هر منطقه از بدن ،،،،کنترل اجسام بدون تماس فیزیکی با آنها،،،دیدن هاله ها اشخاص ،،و تسکین سردرد و باز کردن چاکراهای مختلف و موارد متعدد دیگر)


 
comment نظرات ()