آموزش هیپنوتیزم (گام به گام)

آموزش هیپنوتیزم )علی موسائی مرند) دوستان توجه داشته باشند که مطالب را کامل خوانده وبعدتجربه کنید

 

  متن زیر روشی آسان برای  هیپنوتیزم وخود هیپنوتیزم است ونیاز به تمرین زیادی ندارد. به خاطر داشته باشید که… همه ی افراد هیپنوتیزم نمی شوند. بعضی افراد چنان در نگرانی ها وتنش ها غرق شده اند که به راحتی قادر به هیپنوتیزم نیستند. برای اینکه هیپنوتیزم شوید

باید بتوانید خودرا آرام ورها سازید و مغز خود را از افکار رها سازید وبه هیچ چیز فکر نکنید، درست مانند کاری که در مراقبه انجام می دهید …

   به شما توصیه می کنم که این کار را اول رو خود و بعد روی دیگران انجام دهید …

*.  بصورت راست و90درجه روی یک صندلی راحتی بنشینید، چشمان خود را ببندید ودستانتان را در طرفین یا روی پاهایتان قرار دهید. تکان نخورید. فقط یک دقیقه آرام آنجا بنشینید.

*.  ذهنتان را از همه ی نا آرامی ها و مشغله ها پاک کنند. اما چگونه؟ کافیست که یک گنجه فلزی بزرگ را در ذهن خود تجسم کنید. بعد آن را باز کنید و تمام افکارتان را، تک، تک در آن قرار دهید…  اقساط… ناکامی ها… دغدغه ها… کارها و هر چیزی که ممکن است فکرتان را به خود مشغول کند. سپس در گنجه را ببندید، آن را قفل کنیدو آن را از ذهنتان بیرون نمایید.

*.  حالا برای مدتی آرام و بدون فکر بنشینید. قبل از اینکه به مرحله ی بعد بروید… فراموش نکنید به خود تلقین کنید که، به هر قسمت از بدنتان توجه می کنید… آرام وراحت تر می شود. باید این را حتما به خود تلقین کنید.

*.  این کار را از سرتان شروع کنید. تجسم کنید که تک، تک اجزای سرتان آرام می شوند… ابتدا چشمها… سپس گوشها… دهان… وبقیه ی اجزا. خوب روی هر جز وقت بگذارید تا مطمئن شوید آن قسمت کاملا آرام شده.

*.     حال مشابه همان کارها را با گردنتان انجام دهید.

*.  سپس به سینه وشکم خود بپردازیدوبا قلب خود شروع کنید… آن را آرام کنید. سپس سینه و شکم خود را آرام، راحت وسبک نمایید.

*.  بعد به سراغ دستانتان بروید. آنها را آرام نمایید وشل شدن آنها را احساس کنید. تک اعضای دستتان،حتی انگشتانتان را آرام کنید.

*.     حال تمام اعضای کشاله ی ران را آرام وسبک نمایید.

*.     اکنون این کار را با بقیه ی اجزای پای خود انجام دهید… از ران ها گرفته تا تک، تک انگشتان پا.  

 

حالا شما باید کاملآ آرام، شل، منبسط  و رها  باشید. و حالا قسمت اصلی کار… مرحله ای که وارد خلسه می شوید ومی بینید که این تکنیک واقعاً جواب می دهد.….

 

1.  به خود تلقین کنید که، دست راستتان سبک و سبک تر می شود.به تلقین کردن ادامه دهید و سبک شدن آن را احساس کنید. به خود تلقین کنید که دستتان آنقدردارد سبک می شود که شروع به بلند شدن از روی پاههایتان می کند. در حالی که این احساس را به خود تلقین می کنید، بلند شدن آن را حس کنید. دستتان هرلحظه  سبک وسبک تر می شود تا آنجا که کاملا بالا می آید و در هوا قرار می گیرد.

2.  وقتی که مر حله قبل کامل شد و دستتان در هوا معلق شد، می توانید به خود تلقین کنید که دوباره دستتان سنگین می شود، پایین ترمی آید و روی پاهایتان قرار می گیرد.سپس به خود تلقین کنید که با فکری راحت، پر انرژی، وشاداب بیدار خواهید شد.

3.  چشمان خودرا باز کنید وآنچه را که انجام داده اید مرور کنید. تجربه ی خود را در یک دفتر یادداشت کنید.اگر موفق نشدید… یک بار دیگر تلاش کنید و آنقدر به تلاش خود ادامه دهید تا راضی شوید. اگراین روش هیچ وقت روی شما کار نکرد… ممکن است شما جزو کسانی باشید که هیپنوتیزم نمی شوند.

 

دوستان عزیز هر گونه سوالی داشته باشند میتوانند به آدرس زیر ایمیل بزنند

moosaei_1352@yahoo.com

/ 31 نظر / 373 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دانيال

واي خدايا براي اولين بار امتحان كردم و جواب داد خيلي زياد هم اومد بالا البته اول دست چپ اومد بالا خيلي ممنون آقاي موسايي خيلي ذوق زده ام.[لبخند]

امیر حسین

درود بر استاد موسائی آقای عارف غفوری شاگرد شما میباشد ؟ شما عباس علامه مرند هم میشناسید ؟ قربان شما حدانگهدار

ana

سلام،خیلی وقته دنبال همچین مطالبی بودم،ممنونم ازتون که این مطالب گذاشتین من امروز تصمیم گرفتم آموزش هیپنوتیزم انجام بدم فک نمیکردم به این زودی بتونم این کار انجام بدم دستم بالا اومد فکر میردم یک ماه یا دوماه طول بکشه!!! الان احساس ضعف دارم چیکار کنم بهتر بشم؟ درمورد تله پرت هم سوال داشتم: چطوری میتونم تله پرت انجام بدم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

سعید

سلام میگم خود هیبنوتیزم اصل مشکل ما رو نمیتونه حل کنه یا کلا هیبنوتیزم وفقط کاری میکنه که ما حتی نگرشمون به همه چی خوب شه مثلا ممکنه شکست مالی سرجاش باشه مردمم رفتارشون عوض نشده باشه با ما فقط نگرش ما نسبت به همون رفتار بدم مثبت شده یا مثلا بدهکاری وشکست مالی سرجاشه فقط طرز فکر ما مثبت شده خب اینطوری به چه درد میخوره اگه به روی پدیده های خارجی اثری نداره تمرینات خود هیبنوتیزمم برام سخته کمی خنگم هستم ضمنا هزینتونم بگید وامیدوارم زودم جوابم بدید

سعید

لطفا تر خدا بهم ایمیل بزنید وعین این اقایی که 4 تیر 93 پیام گذاشته بود وجواب ندادید نکنید

سعید

سوالاتی هم راجع به الفاست که بدا میپرسم

سعید

ای بابا کاش میشد جواب بدید

سعید

ای بی معرفت

سعید

ممنون که جواب دادید اما امیدوارم اینبار 1 ماه طول نکشه من خنگم با هیبنوتیزم باهوش میشم 2 ایا راهی ساده تر از این واسه خود هیبنوتیزم وجود داره چون من هم ترتیبش سخته هم موندم باید فقط ذهنی الکی بگیم شل شو یا نه قشنگ باید شل کنیم در اخر ایا اگه دروغی گفته باشیم هیبنور تو حالت هیبنوتیزم متوجه میشه مثلا اسمم اگه دروغ گفته باشم

شایان

سلام استاد من چند وقته شب ها سعی میکنم نبض رو در انگشت هام احساس کنم به طوری که در تک تک انگشتام نبض رو احساس میکنم و نیرو ی مغناطیسی رو هم احساس میکنم به طوری که در عرض 10 ثانیه میتونم این انرژی رو احساس کنم ولی نمیتونم اجسام رو به حرکت در بیارم مشکل کار من چیه؟ میشه تمرینی ارائه بدید که به من کمک کنه؟ مهم:من در ساعات خاصی از روز این نیرو رو بیشتر حس میکنم (مثل شب ساعت 12 به بعد) آیا این طبیعیه؟