سایکوکینزی (علی موسائی مرند)

شما در درسهای دیگر یاد گرفته اید که چگونه افکارتان میتواند روی اعمال بدن شما و همچنین دیگرانی که در اطراف شما قرار دارند تاثیر بگذارد. اما افکار همچنین میتواننداثر محسوسی بر روی ماده غیر جاندار داشته باشند

همه چیز در کائنات به طریقی با یکدیگر ارتباط دارند. انرژی افکار شما اثر موجی بر روی هستی دارد و شدت آن بر روی محیط مجاور شما بیشتر میباشد. افکار منفی اثر نامنظم و پراکنده تولید می کند.

توسعه قدرت سایکو کینزی مشابه چیزهای دیگر در زندگی شما میباشد. شما باید میل دستیابی به آن را داشته باشید. شما باید اعتقاد داشته باشید که انجام آن برای شما امکان پذیر است و بایستی انتظار بدست آوردن آن را داشته باشید.حال روش نویسنده علی موسائی مرند :

برای انجام این تمرین به راحتی بر روی یک صندلی بنشینید. عضلات بدن را بطور کامل از پائینبه بالا ریلکس کنید. به روشی که در تمرین مربوط به تنفس ریتمیک برای هماهنگ کردن فرایندهای بدن و ذهن گفته شد.

 چند نفس عمیق بکشید ،تا ۴ شماره به آرامی و به صورت عمیق و شکمی نفس بکشید. تا ۴ شماره آن را نگه دارید تا۴ شماره هوارا تخلیه کنید و در حالت تخلیه کامل تا ۴ شماره توقف کنید. این عمل را چند بار تکرار کنید.

قاشقی را بردارید و آنرا در محل اتصال دسته قاشق به قسمت اصلی با انگشتان خود نگه دارید. آنرا با ملایمت بگیرید و با انگشت شصت به آرامی به قسمت وسط فشار وارد کنید. در حین فشار دادن قاشق یا شصت خود ،به صورت درونی این کلمه را تکرار کنید خم شو. این دستور ذهنی را شما میتوانید به روشی ریتمیک یا هر طریق دیگری که احساس راحتی بیشتری می کنید تکرار نمائید. در هنگام فشار دادن به قاشق و تکرار کلمه خم شو در ذهن خود مجسم کنید که قاشق از قبل خم شده است یا اینکه آن مانند یک دسته ماکارونی خیس کاملا نرم میباشد. تصور کنید کره ای از انرژی سفید رنگ در بالای سر شما می باشد ،سپس از طریق سر شما به طرف پائین و بازویتان حرکت کرده وسپس از طریق نوک انگشتان وارد قاشق می شود. تجسم کنید که جریانی از انرژی به شکل مار پیج از چشمان شما خارج شده و به قاشق انتشار پیدا میکند. در هنگام انجام این تکنیک تمامی هوشیاری خود را بر روی این فرایند متمرکز کنید. مشغول بودن ذهن با ارتعاشات احساسی روزمره می تواند مانع گرفتن نتایج دلخواه شود. ذهن را از هر گونه تفسیر ،بررسی و یا آشفتگی خالی کنید. هر چقدر که توجهتان متمرکز تر باشد قاشق سریعتر خم خواهد شد.

 در اکثر مواقع قاشق از نازکترین قسمت خود خم خواهد شد و گاهی به حدی نرم می شود که فشار جزئی انگشت شصت باعث خم شدن آن می شود. اگر تا به اینجای کار تمام تمریناترا با حوصله ،پشتکاری ،دقت انجام داده باشید انرژی ،تمرکز و قدرت تجسم شما  به اندازه کافی برای انجام این کار افزایش پیدا کرده است. در ابتدا ممکن است دستیابی به نتیجه طول بکشد ولی گاهی نیز به سرعت رخ می دهد ۰ بعد از انجام یکبار خم کردن موفقیت آمیز ،خم کردنهای بعدی در زمان کمتری طول خواهد کشید چرا که سیستم باور شما قویتر خواهد شد .  ۱۰ تا ۲۰ درصد افراددر همان باراول موفق خواهند شد.

به این تمرین به چشم یک سرگرمی هیجان انگیز نگاه کنید.از کلمه سعی کن استفاده نکنید. شما یا می توانید قاشق را خم کنید ویا نمی توانید . اگر دفعات اول نتوانید حتما در جلسات بعد با پشتکار وتلاش خواهید توانست

یک محقق با استفاده از یک کلاه هرمی شکل (که شما هم می توانید با مقوا آن را درست کنید )توانائی سایکو کیتنتیک خود را افزایش داد ( هرم باعث افزایش انرژی می شود ). گاهی اوقات مالیدن دستهایتان به یکدیگر یا بر روی میز به بهبود نتایج حاصله کمک خواهد کرد. علاوه بر آن تمرین گرم کردن دست نیز کمک کننده است.

از آنجائیکه هیجانات مثبت باعث متمرکز کردن جریان انرژی میشود ،اشیا را در مقابل خود نگهداشته و احساسات لذت بخش نسبت به آنها در خود ایجاد کنید.شک و تردید و عدم توانائی در اعتماد به خودتان باعث پراکنده شدن انرژی شده و شما را عقب نگه می دارد ،بنابراین با روحیه مثبت تمرین کنید ،شما موفق خواهید شد.

همانگونه که قبلا گفته شد جریان انرژی وجود دارد که از چشمان شما به خارج انتشار پیدا می کند. بنابراین حرکت دادن اشیائی که ذخیره کننده انرژی پرانیک هستند (مانند مخروطهای کاغذی )آسان است.

تمرین دیگری که می توانید انجام دهید ،استفاده از یک توپ پینگ پنگ که بر روی سطح صاف قرار داده شده است می باشد. خود را ریلکس کنید و به توپ خیره شوید و قصد حرکت توپ را در خود ایجاد کنید. در مقابل چشم ذهن خود آن را در حال حرکت ببینید ۰ به مدت ۳-۲ دقیقه توجه خود را کاملا بر روی آن متمرکز کرده ، سپس توقف کنید.

بعدا مجددا تمرین نمائید صبور باشید و این تمرین را با انعکاس تجسم های مختلف انجام دهید (حرکت توپ با اشعه لیزر ،چکش،توده ای از هوا و……)

از نظر نویسنده علی موسائی مرند سایکو کینزی ممکن است با قوانین فعلی فیزیک که علم تا به امروز آنها را می شناسد در تضاد باشد ،اما  آیا با قوانین علمی که در آینده کشف خواهند شد نیز در تضاد خواهدبود؟

دوستان هر گونه سوالی داشته باشند به آدرس زیر ایمیل کنند.moosaei_1352@yahoo.com

 

/ 29 نظر / 297 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نیما

سلام استاد اگه ممکنه میشه تمریناتی از انجام هیدروکینزیس بذارید؟ با تشکر

نیما

سلام استاد من همین 10 دقیقه پیش در یک سایت خارجی خواندم که میشود با biokinesis رنگ چشم رو عوض کرد........ و همچنین گفته بود اگه به درستی انجام نشه بسیار زیاد خطرناکه......... اگه حقیقت داره مطالبی در این باره بنویسید...... باتشکر

علی

سلام اولسون سنه استاد لطفا روش سایکو کینزی رو بهم ارسال کنید

مهشید

ممنون

soheil

salam ostad agar mishe rajebe saikokinzi baram email konid kheili doost daram bishtar bedoonam va bishtar anjamesh bedam

احسان

عععععااااالللللیییی

علی

سلام استاد هم مطالبتون خیلی عالیه هم خودتون خیلی دوست داشتنی اما من دنبال مطالب حرفه ای تر و تمرینات سخت تر و ریاضت کشیدن هستم بیشتر در زمینه تمرکز اگه برام بفرستید خیلی ممنون میشم دست بوس شما

علی

سلام استاد لطفا در مورد هیدرو کینزی هم مطلب بنویسید

مصطفی

سلام استاد می خواستم ببینم که عصبانیت ام تاثیر میزاره رو حرکات. لطفا جواب بدید

shredderman

لطفا و خواهشا در مورد هیدرو کینزی بنویسید